تعرق و بوجود امدن برق

سرویس سلامت جوان ایرانی به نقل از دکتر سلام:

Green System Exercise تعرق و بوجود امدن برق

یکی از طبیعی ترین تاثیرات ورزش برای مدت طولانی تعریق زیاد و دفع سریع آب بصورت عرق از بدن در حین انجام حرکات ورزشی میباشد همچنین میتوانید از تعریقتان برای تولید بلادرنگ برق بهره ببرد.

شارژ سریع تر از باتری های معمولی است، آنها با استفاده از انرژی های تجدید پذیر و نشت مواد سمی از بدن می توانند تلفن هوشمند ما را شارژ کنند.

biobattery نوآوری یک تیم به رهبری جوزف وانگ، استاد برجسته و رئیس Nanoengineering در دانشگاه کالیفرنیا توانست با استفاده از انرژی های تجدید پذیر (در این مورد عرق بدنو یا نشت مواد شیمیایی سمی از بدن دستگاه های برقی و هوشمند ما را شارژ کند.

اولین نمونه های biosensing و سوخت های زیستی سلول های الکتروشیمیایی اپیدرمی که به طور بالقوه می تواند برای طیف گسترده ای از برنامه های آینده استفاده می شود.

همانطور که ما عرق می کنیم تولید لاکتات در بدن صورت می گیرد که دانشمندان با انجام آزمایشات به طور کلی دریافتند ورزش بیشتر منجر به تولید لاکتات بیشتر می شود و به عنوان فرایند تنفس هوازی است به اندازه کافی برای تولید انرژی نیاز مورد نیاز است. تنفس بی هوازی گلوکز یا گلیکوژن تبدیل به اسید لاکتیک در بدن می شود.

سنسور جدید می تواند بر روی یک دستگاه موقت حک شود و شامل یک آنزیم است که با تولید یک جریان الکتریکی ضعیف با حذف الکترون از مولکول لاکتات انرژی را به تلفن همراه هوشمند منتقل می کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه